Repasované diely

Náš internetový obchod funguje za podpory najrozšírenejšieho programu pre predaj a distribúciu autodielov po celom svete, ktorým je TECDOC. Vďaka katalógu TECDOC je možné u nás vyhľadávať diely presne podľa použitia v konkrétnom vozidle.

Kvalitne repasovane diely z fabrik

V prvom rade je dôležité uviesť, že nejde o poškodené, použité alebo amatérsky opravované diely. Repasované diely v našej ponuke sú kvalitatívne na vysokej úrovni, porovnateľné s novým dielom, práve kvôli tomu, že repas týchto komponentov dochádzka priamo vo fabrikách daného výrobcu a sú pri tom dodržiavané všetky potrebné pracovné postupy. Štandardne aj na tieto repasované diely je platná záruka 24 mesiacov .

Repasované diely v našom e-shope sú označené informáciou, ktorá hovorí, že diel môže byť dodávaný výmenným spôsobom. Väčšinou ide o brzdové strmene, mechanizmy riadenia, kompresory klimatizácie, čerpadlá servoriadení, poloosi atď.

Po zakúpení takéhoto dielu Vám bude zaúčtovaná záloha za repas, (výšku určuje samotný výrobca a o jej výške Vás bude informovať náš operátor po vytvorení objednávky), ktorá Vám ale môže byť vrátená. O vrátení zálohy taktiež rozhoduje samotný výrobca.

Po doručení objednávky k Vám je potrebné vizuálne skontrolovať zhodnosť starého a nového repasovaného dielu a následne poslať starý Váš nefunkčný diel v originálnom balení repasovaného dielu na našu adresu prevádzky GAFA AUTO, Vavrečka 311, 029 01 Vavrečka bez dobierky s prefotenou faktúrou. Starý diel ktorý budete odosielať priamo k nám musí spĺňať nasledovné predpoklady:

Stary diel musi splnať nasledovne

V ďalšom kroku bude starý diel odovzdaný výrobcovi, ktorý zhodnotí, či je možné vrátiť zálohu. Toto posudzovanie môže trvať aj viac ako 30 dní, preto Vás prosíme o trpezlivosť. V prípade, ak určí výrobca, že Vám je možné vrátiť zálohu, tá Vám bude vyplatená na bankový účet, prípadne hotovosťou v kamennej predajni. Ak naopak zamietne vrátenie zálohy, vrátime Vám späť váš starý diel.

Zľava až 5%
pre registrovaných zákazníkov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 70€
Darček k objednávke
Pri nákupe nad 50 €
Rýchle doručenie
Ak je tovar na sklade
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014